Anne acısı yaşayan Yılmaz Morgül: Bazen gülme bazen de ağlama krizleri geliyor

Yılmaz Morgül’ün uzun süredir yoğun bakımda tedavi gören annesi Fatma Morgül, yılbaşı gecesinde vefat etti. Acı haberi sosyal medyadan duyuran ünlü şarkıcı, annesiyle fotoğrafını paylaştı.

“HER ŞEYİMİ KAYBETTİM”

Yılmaz Morgül, paylaşımına; “Annemi, canımı, bebeğimi, her şeyimi kaybettim. Anneciğim mekanın cennet olsun. Allah rahmet eylesin” notunu düştü.

Sanatçı dostları Seren Serengil, Fulden Uras ve birçok ünlüden mesaj yağdı.

ELİYLE YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Yılmaz Morgül, geçtiğimiz haftalarda ise Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Başsağlığı dileyen basın mensuplarına teşekkür eden Morgül, gözyaşlarını tutamadı. Eli ile yüzünü gizleyen Morgül, “Konuşmak istemiyorum. Acım çok taze” dedi.

Yılmaz Morgül bugün 2. Sayfa magazin programının konuğu oldu. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in programın açılışında ‘Karaağaç’ şarkısını seslendiren ünlü şarkıcının yorumundan çok etkilendiği görüldü.

“İLK DEFA BİR KANDİLDE ANNEM YOKTU”

‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Yılmaz Morgül annesini andı. Morgül, “İlk defa bir kandilde annem yoktu, elini öpmedim, kandil simiti alamadım, oturdum ağladım. Babamı kaybettiğimde ablamı da bir kazada kaybettim ve 19 yaşındaki yeğenimi de kaybettim ama bu çok acı” dedi.

“DELİRDİM GALİBA DİYORUM”

Morgül sözlerine şöyle devam etti:

28 gün tedavi oldum, çok acı bu. Anne konusunda çok hassasım zaten. Ben kefene sarılmış annemi aşağıya indirdim, sağ tarafına yatırdık. Ben onu bıraktığımdan beri eski Yılmaz değilim. Delirdim galiba diyorum, bazen gülme bazen de ağlama krizleri geliyor. Ve diyorum ki ‘nasıl anneni orada bırakıp gelip yatabiliyorsun?’ diyorum. Allah kimsenin annesini babasını başından eksik etmesin” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir