‘Barbie’ Starı, Bu Kripto Para Hakkında Konuştu!

Ünlü oyuncu Margot Robbie, kocasının Bitcoin’e (BTC) olan ilgisi hakkında ilginç bir anekdot paylaştı. Robbie, kripto para dünyasında ilgi gören bir terim ortaya attı.

Kripto para dünyası için yeni terim: ‘Büyük Ken Enerjisi’

‘Barbie’ de dahil olmak üzere gişe rekorları kıran birçok filmdeki rolleriyle tanınan Avustralyalı aktris, kocasının kripto para birimine olan ilgisinden şakacı bir şekilde “Büyük Ken Enerjisi” olarak bahsettiğini açıkladı. Ken teriminin Barbie filminden türetildiğini belirtmek gerekiyor. Filmde Barbie ve Ken, Barbie Diyarı’nda canlı bir yaşam sürerler. Ancak, gerçek dünyaya adım attıklarında neşe ve zorluklarla karşılaşırlar.

Ünlü aktris, Fandango ile 21 Haziran’da yaptığı bir röportaj sırasında ilginç açıklamalar yaptı. Aynı zamanda Barbie filminin ortak yapımcısı olan kocası Tom Ackerley’nin diğer yapımcı David Heyman ile Bitcoin’i tartıştığını açıkladı. Tartışmalar sırasında kendisinin ve yönetmen Greta Gerwig’in kahkahalara boğulmaktan kendilerini alamadıklarını belirtti. Açıklamalar, röportajcının Robbie’ye “Ken” terimini ve bir “Ken “in nasıl fark edilebileceğini sormasının ardından geldi. Bu bağlamda Margot Robbie, şu ifadeleri kullandı:

Bu tam bir Ken. Bu çok komik. Çünkü bu film için hazırlık yaparken, biri aynı zamanda kocam olan harika yapımcılarımızdan ikisi, David ve Tom, Bitcoin (BTC) ya da başka bir şey hakkında konuşmaya başlamak istediklerinde, böyle Ken’ler oluyorlar.

Robbie’nin açıklamasının Bitcoin üzerindeki etkisi

Beklenmedik vahiy, hem hayranlar hem de kripto meraklıları arasında merak uyandırdı. Örneğin, ünlü Bitcoin savunucusu ve MicroStrategy’nin eski CEO’su Michael Saylor’un dikkatini çekti. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Saylor “Bitcoin Büyük Ken Enerjisidir” dedi. Robbie, röportaj sırasında teknik ayrıntılara girmedi. Bununla birlikte, bu terimin insanların Bitcoin’i ve finans dünyası üzerindeki potansiyel etkisini tartışırken hissettikleri coşku ve tutkuyu vurguladığı görülüyor.

Bu fenomen aynı zamanda popüler figürlerin kripto para algısını şekillendirmedeki artan etkisini de ortaya koyuyor. Uzmanlara göre, Margot Robbie gibi ünlülerin Bitcoin’i açıkça tartışması, potansiyel olarak bu yenilikçi teknolojinin daha geniş kitlelerce benimsenmesine ve anlaşılmasına yol açabilir. Bu hikayeyi ilgi çekici kılan sadece Margot Robbie’nin kocası Tom Ackerley’nin Bitcoin’e olan ilgisi değil, aynı zamanda bu ilgiyi David Heyman ile paylaşıyor olması. Heyman, ünlü Harry Potter efsanesinin sekiz filminin de yapımcısı. Yani, oldukça ünlü bir İngiliz film yapımcısı. Bu da olayın neden dikkat çekici olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir