Değişimiyle gündem olan ‘Adını Feriha Koydum’un Cansu’su Sedef Şahin’in yeni mesleği!

Başrollerini Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı ‘Adını Feriha Koydum’ dizisindeki Cansu rolü ile ünlenen Sedef Şahin, değişimi ile şaşırtıyor.

Dizinin ardından setlere ara veren oyuncu, yeni görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Beş yıl içerisinde 20 kilo veren Şahin, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.

“İNSAN İNSANA BENZER”

29 yaşındaki Sedef Şahin, dünyaca ünlü model Gigi Hadid’in yüzünün kendisiyle benzetilmesiyle gündeme gelmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan güzel oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Feriha’da çoğunlukla ben de makyajsızım ve bu halimden 16 kilo daha fazlayım. Sadece böyle bir açıklama yapmak istedim. “İnsan insana benzer ne diyeyim şimdi. Kendi vatandaşınızı gömüyorsanız ayıp edersiniz yalnız.

 

“BUGÜN YEPYENİ BİR SAYFA AÇILDI”

Son haliyle çok beğenilen ünlü isim bu defa da yeni mesleğiyle herkesi şaşırttı. Sedef Şahin yeni mesleğini sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Şahin, “Bugün yepyeni bir sayfa açıldı hayatımda ve öğretim üyesi oldum” notu ile takipçileriyle heyecanını paylaştı.

TEBRİK MESAJI YAĞDI

Şahin özel bir üniversite tiyatro alanında öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. Ünlü oyuncunun bu gönderisin tebrik mesajları yağdı.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir